BGP

Xcitium Complete XDR

Genişletilmiş Tehdit Algılama ve Yanıt

XDR derin görünürlük, XDR gerçek zamanlı bağlam, otomatikleştirilmiş sınırlama, Eksiksiz XDR algılaması ve Tam XDR yanıtı sağlayan tüm güvenlik teknolojisi yığını genelindeki zengin, yerleşik XDR entegrasyonlarıyla operasyonel kolaylığa erişin. Yalnızca işlem yapılabilir uyarılar/ uyarı yorgunluğu yok. Tamamen entegre bir Xcitium Complete XDR platformu, toplam sahip olma maliyetinde önemli bir azalma anlamına gelir.

complete XDR vs EDR Don’t Fear the Unknown. Contain it.
İnsan, Süreç, ZeroThreat Teknolojisi
XDR

Yönetilebilir Genişletilmiş Tehdit Algılama ve Yanıt (Xcitium Complete XDR)

MXDR, sürekli olarak izlemek, yönetmek ve Complete XDR için tüm Complete XDR teknoloji yığınınızdaki noktaları birleştirmek için uç noktalar arasında sıkı bir bağ kurar. Çekirdek seviyesindeki ZeroDwell sanallaştırmamız, çalışma zamanında Bilinmeyenleri ve olası Tam saldırıları kontrol altına alarak Xcitium Complete XDR algılama ve yanıtından önce gelen önleyici bir önleme teknolojisidir.

Xcitium MDR
24•7•365 Sürekli İzleme

Derinlemesine araştırmalar yürütmek için son derece yetenekli SOC Xcitium Complete XDR analistlerinden oluşan 24x7x365 ekibinden yararlanın. Saldırgan etkinliği, kötü amaçlı programlar ve şüpheli davranışlar için Xcitium Complete XDR yüksek kaliteli tehdit bildirimleri alın.

Akıllı Tehdit Entegrasyonları

XDR uyarısı vermek veya Uzlaşma Göstergelerini engellemek için son derece iyileştirilmiş dahili ve harici tehdit istihbaratı akışları alın. Daha fazla kapsam için Complete XDR'ı dahili zekanızı Xcitium'un Kurumsal Platformuna dahil edin. Verdict Cloud entegrasyonumuz, karma gönderme yoluyla işlem yürütmeyi kontrol eder ve Xcitium Complete statik analizi, öldürme zinciri raporlaması ve tersine insan mühendisliği sunar.

threat map
xcitium unique solution
Gerçek Zamanlı Yanıt & Raporlama

Xcitium Complete XDR Enterprise platformu, yanıt verenlerimizin adli toplama sürecini otomatikleştirmesine, etkinliği gerçek zamanlı olarak engellemesine, uç noktaları ağdan izole etmesine, özel komutları yürütmesine ve düzeltme için uzaktaki Complete sistemlerinize canlı yanıtlar sağlamasına olanak tanır.

Proaktif Tehdit Yakalama

Yüksek eğitimli siber güvenlik uzmanlarından oluşan bir Xcitium Complete XDR ekibi, kuruluşunuz genelinde anormal ve şüpheli etkinlikler arayarak oluşturulan günlükleri sürekli olarak araştırır. Ortamınız bilinen iyi davranışlar için temel alınır ve Xcitium Complete XDR ZeroThreat Complete MDR, kaydedilen bu kalıpların dışındaki sapmalarda sizi uyarır. Toplanan uç nokta telemetrisi ayrıca tehdit avcılarına, çevrilmemiş hiçbir taş bırakmadan gizli, yeni saldırılar bulmaları için ihtiyaç duydukları temeli sağlar.

threat map
xcitium unique solution
Xcitium Complete XDR Olay Müdahale

Xcitium Eksiksiz Olay Müdahale ekibimiz, derinlemesine adli soruşturmalar yürütmek için hazırdır. Dijital adli tıptan elde edilen ayrıntılı bir saldırı etkinliği zaman çizelgesi alın. Xcitium Complete Teknolojisi telemetrisine ek olarak Xcitium Complete XDR'de buna $MFT, Windows Olay Günlükleri, Kayıt Defteri, Web Geçmişi vb. yapıların analizi dahildir. XDR uç noktaları, XDR ağı ve varlıkları. Bu Xcitium Complete XDR, tehditleri etkisiz hale getirme ve iyileştirme desteği içerir.

7/24 Kapsama Alanı

Uzmanlarımız, ortamınızı 7x24x365 yakından izler ve saat diliminizden veya konumunuzdan bağımsız olarak yanıt verir.

Ekibinizi Genişletin

Ekibinizin kurumsal ihtiyaçlara odaklanabilmesi için günlük güvenlik olayı önceliklendirmesini ve analizini boşaltın.

Uyarı Yorgunluğunu Ortadan Kaldırın

Dosyasız saldırılar, gelişmiş kalıcı tehditler ve ayrıcalık yükseltme girişimleri hakkında aslına uygun bildirimler alın.

Tehdit İstihbaratı

Karar Bulutumuz, hızlı ve otomatik olarak güvenli veya kötü amaçlı bir karar vermek için bilinmeyen dosyalara karşı çok sayıda çalışma zamanı davranış analizi yürütür.

Olay araştırması

Temel neden tanımlaması için dijital kanıtların adli olarak toplanması ve ayrıntılı zaman çizelgesi analizi.

Detaylı Raporlama

Ortamınızı etkileyen tehdit etkinliği, güvenlik açığı yönetimi ve uyumluluk raporlamasına ilişkin ayrıntılı raporlar alındı.

Uç Nokta Güvenlik Paketlerini Keşfedin (Xcitium Complete XDR)
Şimdi Keşfet
Xcitium Advanced (EPP+EDR) Uç Nokta Tespiti ve Müdahalesi

Bilgisayar korsanlarının ağınızı nasıl ihlal etmeye çalıştıklarına ilişkin noktaları birleştirmek için bir saldırının tam bağlamını elde edin.

DAHA FAZLA ÖĞREN
Xcitium Managed (MDR) Yönetilen Tespit ve Müdahale

Faaliyetleri veya politika ihlallerini, tehdit avcılığı SOC Hizmetlerini ve gizli tehdit yönetimini sürekli olarak, 7/24, izliyoruz.

DAHA FAZLA ÖĞREN
Xcitium Complete (XDR) Yönetilen Genişletilmiş Tespit ve Müdahale

Aktiviteleri/politika ihlallerini bulut ve ağ sanallaştırması sağlayarak aynı zamanda SOC servislerindeki tehditleri yakalıyoruz ve 7/24 gizli tehdit yönetimi sağlıyoruz.

DAHA FAZLA ÖĞREN
Xcitium Essentials ZeroDwell Containment

Fidye yazılımı ve bilinmeyenler gibi bulaşmaları izole etmek için ZeroDwell Containment ile Tespitten Önlemeye Geçin

DAHA FAZLA ÖĞREN
Günümüzün Zorlukları İçin Üretilen Patentli İhlal Önleme ile Etkisiz Tespit Öncelikli Stratejilerden Uzaklaşın!
Demo Talep Edin!
dot pattern raster
Ödüller/Sertifikalar
CRN-EDRAVlab- EDRAVtest Approved Endpoint Detection and ResponseAVtest Approved EDRtop infosec innovator logo
Raporumuzu Görüntüleyin