Yeni Bir Siber Silah: Xcitium Complete MDR

Yönetilen Tespit ve Müdahale

Dünya çapında Yönetilen Tespit ve Müdahale (MDR) Çözümleri, siber suçlularla savaşmak için tek bir silah kullanır: MDR tespiti. Bu pahalı MDR algılama yöntemleri, hepimizi her yıl ihlallere ve fidyelere karşı savunmasız bırakmaya devam ediyor.

SAVAŞ İÇİN HAZIR:
XCITIUM COMPLETE MDR | XMDR

Uç noktalara, bulutlara ve Yönetilen Tespit ağlarına yönelik saldırıları etkisiz hale getirmek için çalışma zamanında tüm düşman ticaret araçlarını ve Bilinmeyen nesneleri önceden izole eden proaktif bir Yönetilen Tespit ve Yanıt (MDR) Hizmeti.

YENİLİKÇİ, EN ETKİLİ ŞEKİLDE KORUYAN PATENTLİ TEKNOLOJİ TÜM MDR'LAR İÇİN FİYAT NOKTASINI SONSUZA KADAR SIFIRLAMAKTADIR

DEMO AL
Complete MDR
Neden Xcitium Complete MDR?

BÜTÇEYİ, ERİŞİLEBİLİRLİĞİ VE GÜVENLİĞİ BİR ARADA SAĞLIYOR.

YENİLİK SUNUYORUZ-
UYGUN FİYATLANDIRMA

Xcitium'un Yönetilen Tespit ve Müdahale (MDR) patentli sanallaştırma teknolojisi ve Yüksek Çözünürlüklü Uyarı, tüm ağır işleri yapan yeniliklerdir, bu nedenle artık uyarı yorgunluğu veya yanlış pozitifleri kovalamakla boşa harcanan zaman yoktur. Xcitium Complete MDR tarafından yalnızca harekete geçirilebilir uyarılar üretilir, böylece SOC tamamen önemli olan şeylere odaklanabilir.

Bu Yönetilen Tespit ve Müdahale (MDR) teknolojisi ve iş yenilikleri, maliyetleri ve iş akışlarını o kadar son derece ve tutarlı bir şekilde azaltır ki, uçtan uca yönetilen güvenlik için şaşırtıcı, tamamen yeni bir fiyat noktası mümkün olur ve MDR'yi her boyutta Yönetilen Tespit ve Müdahale için uygun hale getirir.

Innovation

Artık tüm yanlış uyarılar olmaksızın, iyi bilinen MDR çözümleriyle aynı fiyata kurumsal çapta MDR dağıtabilirsiniz. Üstün, yenilikçi, eşsiz MDR | XMDR güvenliği ve SOC MDR hizmetleri.

SOC kaynakları IR ve diğer önceliklere odaklanırken tüm ağır işleri Xcitium yapsın.

We Protect You
TESPİT BAŞARISIZ
OLDUĞUNDA SİZİ KORUYORUZ

Bugün MDR siber güvenliği için baskın model, algılamaya dayalıdır. Ancak şimdiye kadar herkes Bilinmeyenleri tespit etmenin her zaman başarısız olduğunu (imkansız olduğunu) bilir ve MDR tespiti genellikle kötü amaçlı yazılımın veya fidyenin ortaya çıktığı anlamına gelir!

TESPİT KESİNLİKLE KORUMA DEĞİLDİR.

Bilinmeyen tehditleri çalışma zamanında, makine hızında, algılama stratejilerine güvenmeye gerek kalmadan içeren MDR Algılamasız sanallaştırma (MDR Detection-less Virtualization), artık diğer satıcıların MDR algılamaları başarısız olduğunda işletmeleri gerçekten koruyan teknolojidir.

XCITIUM COMPLETE
 • Yüksek tanımlı uyarılar
 • Tam bağlam MDR görünürlüğü
 • Uzaktan erişim güvenliği
 • Sürekli izleme ve müdahale
 • MDR Hedefli ve risk tabanlı tehdit avcılığı
 • Güvenilir birinci sınıf güvenlik uzmanları – 365 gün boyunca 7/24
 • İyileştirilmiş MDR güvenlik sonuçları ve ustaca düzeltme
 • İşletmenizi gelecekteki saldırılardan korumak için MDR.
XCITIUM COMPLETE MDR | XMDR
Xcitium MDR | XMDR AYIRICILARI

MDR’ımızın ZeroDwell Containment teknolojisi tehditleri durdurur.
Ve diğer MDR tedarikçilerinin aksine, siber güvenliğiniz için asla risk almayız.

TESPİT OLMADAN MUHAFAZA (DETECTION-LESS CONTAINMENT)

XCITIUM MDR ALGILAMASIZ VE ALGILAMA TABANLI GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİNİ SIFIR BEKLEME İLE UÇTAN UCA KORUR

 • ZERO TRUST ARCHITECTURE, FOR REAL (GERÇEK SIFIR GÜVEN MİMARİSİ)
 • İÇERİYORUZ, ARAŞTIRIYORUZ, YÖNETİYORUZ, CEVAP VERİYORUZ

Xcitium'un ZeroDwell Muhafazası, Bilinmeyenleri izole eder. Yönetilen Tespit ve Yanıt, ağınıza giren her dosyayı analiz eder ve her biri hakkında tam bir raporla birlikte İyi Bilinen, Kötü Bilinen veya Bilinmeyen şeklinde güvenilir bir karar verir.

Başka hiçbir satıcı, ÇALIŞMA SÜRESİNDE bu düzeyde tehdit değerlendirmesi ve görünürlük sağlamaz.

DİĞER SATICILARIN BELİRLEYEMEDİĞİ
TEHDİTLERİ GÖRÜN

detection less containment
monitor protection
TESPİT OLMADAN MUHAFAZA NASIL ÇALIŞIR:

Bilinen kötü dosyaların girişi anında reddedilir, ancak Bilinmeyen MDR dosyaları, MDR iş sürekliliğini bozmadan Verdict Cloud'umuz tarafından değerlendirilebilmeleri için makine hızında sanallaştırma API'lerinde bulunur. Benign Bilinmeyenler, basit bir şekilde MDR'nin muhafazadan salınmasıdır ve kötü amaçlı dosyalar veya nesneler uygun şekilde yönetilir. Bu, algılama gerektirmeyen bir güvenliktir, sanal alan DEĞİLDİR, Yönetilen Tespit ve Yanıt (MDR) ve XMDR işlemleriyle sorunsuz çalışan çalışma zamanında proaktif korumadır.

zero dwell virtualization of unknowns
BİLİNMEYENLERİN ZERO DWELL SANALLAŞTIRILMASI

ZeroDwell sanallaştırması sırasında, kontrol altına alınan saldırılar artık bir tehdit oluşturmaz, bu nedenle kullanıcılara veya iş operasyonlarına herhangi bir zarar gelmez veya bunlar kesintiye uğramaz.

Bu, algılama ve MDR yanıt döngüleri sırasında dakikalar, günler, haftalar (ve bazen aylar) süren bekleme süreleri tahakkuk eden diğer tüm MDR satıcılarından farklı bir özelliğimizdir. MDR motorları nihayet bir tehdit belirlemesi yaptığında, rahatsız edici Bilinmeyen'i ve tehlikeye attığı tüm MDR cihazlarını kesintiye uğratacak şekilde sonlandırırlar.

ERİŞİM YOKSA
HASAR DA YOKTUR.

XCITIUM'UN PATENTLİ SAKLAMA VE SALDIRI YÜZEYİNİ AZALTMA TEKNİKLERİ KRİTİK SİSTEM KAYNAKLARINA ERİŞİMİ ENGELLER, HASARI ÖNLER, RİSKLERİ AZALTIR VE BEKLEME SÜRESİNİ DURDURUR

 • ZERO TRUST ARCHITECTURE, FOR REAL
  (GERÇEK SIFIR GÜVEN MİMARİSİ)
 • İÇERİYORUZ, ARAŞTIRIYORUZ,
  YÖNETİYORUZ, CEVAP VERİYORUZ

Xcitium'un Yönetilen Tespit ve Muhafaza patentli Çekirdek düzeyinde sanallaştırması, Bilinmeyen kötü amaçlı yazılımların, MDR'nin fidye, hırsızlık veya hasar için kasıtlı olarak hedeflediği kritik sistem kaynaklarına erişmesini engeller.

storage protected
TESPİT OLMADAN
vs TESPİT İLE

İŞLETME ÇAPINDA, ÖNLEYİCİ MUHAFAZA, YÖNETİLEN TESPİT VE MÜDAHALE VE YALNIZCA İŞLEMLERE UYGULANABİLİR UYARILAR, MUHTEŞEM TASARRUFLARIN KİLİDİNİ AÇAR

 • BİLİNMEYENLER, CONTAINMENT ya da SANALLAŞTIRMA İLE MASUM OLDUĞU KANITLANANA KADAR HER ZAMAN SUÇLUDUR
 • ÖNCE ALGILAMAYA ÇÖZÜMLERİNE GÖRE DAHA DÜŞÜK MALİYET İÇİN ÖNLEMLİ MUHAFAZA İLE TAM HİZMET VERİMLİ MDR ÇÖZÜMÜ

Güvenilmeyen bir dosyanın veya nesnenin sabit diskinize, kayıt defterinize veya benzerlerine YAZMA erişimine asla izin vermeyiz. Diğer MDR satıcıları bunu yapar!

Xcitium Yönetilen Tespit ve Yanıt korumalı bir cihazdaki bir fidyenin, sanallaştırma API'miz tarafından sağlanan bir SAHTE (FAKE) sabit diskteki verileri şifrelemesine izin verilir, böylece herhangi bir hasar meydana gelmez. Ancak diğer MDR satıcılarıyla, algılamaları başarısız olduğunda her zaman başarısız olacaklardır, size virüs bulaşır. O zaman IR için ödeme yapmak zorunda olursunuz. Tüm Yönetilen Tespit ve Muahfaza sağlayıcıları, sizi koruyamadıkları halde sonra sizden ücret alır. Bunu düşünün.

Tespit Olmadan

ZeroDwell
Containment özellikli
XCITIUM MDR, çalışma
zamanında, makine hızında
tüm Bilinmeyenleri
cesurca anında
muhafaza eder

Tespit Öncelikli (Detection-First)

Bu satıcılar ne kadar denerse denesin Bilinmeyenleri tespit edemezler. Hiç biri yapamaz!

Bu nedenle ihlaller ve fidyeler devam eder

password protection
TESPİT ÖNCELİKLİ YAKLAŞIMLAR (DETECTION-FIRST)
BEKLEME SÜRESİNİ VE RİSKİ NASIL ARTIRIR:

Diğer tüm MDR satıcıları sizi yalnızca bir Bilinmeyen algılayabilirlerse korur. Algılama yoksa, koruma da yoktur! Dolayısıyla, Yönetilen Tespit ve Müdahale Bilinmeyenlerini tespit edememeleri sizi risk altında ve son derece yüksek bir maliyetle karşı karşıya bırakır. Xcitium MDR, teknolojisine ve hizmetlerine o kadar güveniyor ki sizden IR için ücret talep etmiyoruz. Daha az masraf ve daha az risk için MDR ve önleyici koruma elde edin.

DİĞER SATICILARIN BELİRLEYEMEDİĞİ
TEHDİTLERİ GÖRÜN

Hiç kimse Xcitium'un yaptığı gibi uçtan uca bir çözüm sağlayamaz. Her şey entegre bir şekilde çalışıyor.

-IT Director
Evergreen Life Services

Tüm müşteri hikayelerini okuyun >

Xcitium Complete MDR Özellikleri

HER FİRMANIN XCITIUM COMPLETE’e İHTİYACI VARDIR (MDR | XMDR)
ÇÜNKÜ HİÇ GÜVENMİYORUZ, HER ZAMAN DOĞRULUĞU KONTROL EDİYORUZ

Full Service MDR Icon
Tam Hizmet MDR
Güvenlik Platformu

Kapsamlı uzman yönetimi ve önleyici entegre ZeroDwell Containment ile geleneksel MDR çözümlerini aşar. adli tıp, ücretsiz IR ve proaktif Yönetilen Tespit ve Müdahale güvenlik profili güçlendirme

Security Complexity
Güvenlik Karmaşıklığını
Yönetir ve Azaltır

365 gün 24 saat sürekli MDR izleme, hızlı SLA'lar ve kısa MTTR için Entegre Tespitsiz + MDR Tespit tabanlı teknolojiler: biz sektördeki en hızlı, en verimli, en maliyet bilincine sahip MDR'yiz

Immediate Time
Anında Değer Elde Etme Süresi ve Azaltılmış Toplam Sahip Olma Maliyeti

Operasyon kolaylığı, MDR güvenlik teknolojisi yığınının tamamında yerleşik entegrasyonlar: derin görünürlük, gerçek zamanlı bağlam, otomatik sanallaştırma + algılama ve Yönetilen Tespit ve Yanıt, yalnızca işlem yapılabilir uyarılar/uyarı yorgunluğu yok = cesurca azaltılmış toplam sahip olma maliyeti

Kapsama Gücüyle Çalışan MDR Yetenekleri (Containment-Powered MDR)

Çekirdek Düzeyinde (Kernel-level) Sanallaştırma API’leri

Önleyici, MDR algılamasız ZeroDwell Containment'imiz bir korumalı alan teknolojisi DEĞİLDİR.

Bunun yerine, kullanıcının veya MDR iş operasyonlarının bir anını bile kesintiye uğratmadan, tüm Bilinmeyen nesneleri hedeflenen bir uç nokta, iş yükü veya ağ MDR cihazında anında sanallaştırıyoruz.

Kapsama alanı MDR Yönetilen Tespit ve Müdahale teknolojimiz, kötü amaçlı yazılımların ve fidyelerin ortalığı kasıp kavurmak ve zarar verici bir ihlale neden olmak için ihtiyaç duyduğu sabit diskleri, kayıt defterini ve kimlik mekanizmalarını yansıtan sanallaştırma API'lerini kullanarak MDR'deki saldırgan ilerlemeleriyle gerçek zamanlı etkileşim kuruyor.

DEMO AL

Kernel-level Virtualization
virtualization icons
Sanallaştırma vs Korumalı Alan

Xcitium Yönetilen Tespit ve Müdahale sanallaştırmasının aksine, korumalı alanlar, bir dosyanın kötü amaçlı olup olmadığını algılamaya çalışmak için dinamik analiz teknikleri kullanır ve korumalı alanların dosyayı çok sık yanlış anladığı iyi bilinir. Bazı korumalı alanlar, fidye tespit edilemez ve yerel olduğunda tamamen yararsız olan Bulutta bulunur. Ve bir VM çalıştıran yerel korumalı alanlar genellikle yoğun kaynak kullanır ve Yönetilen Tespit ve Müdahale sistemi performansını etkileyebilir.

Xcitium Yönetilen Tespit ve Müdahale hafif sanallaştırma ile, kontrol altına alınan saldırılar artık tehdit olmaktan çıkar, bu nedenle hasar oluşamaz. Sanallaştırma ve analiz/adli incelememiz, kötü amaçlı yazılımları Sınırlama içindeyken yürütmeleri için kandırmanın yanı sıra, keşif amaçlı kötü amaçlı yazılımların sanallaştırılmış bir ortamda olduğu izlenimini verebilecek hiçbir eser bırakmaz. Kullanıcılar ve cihazlar asla kesintiye uğramaz. Ayrıca, MDR cephaneliğinizde iki silaha sahip olursunuz: algılama gerektirmeyen sıfır beklemeli hasar önleme ile geleneksel Yönetilen Tespit ve Müdahale ve kötü amaçlı yazılım analizi.

Context Visibility Icon
Artık Uyarı Yorgunluğu (Alert Fatigue) Yok;
Tam Bağlam Görünürlük

Xcitium MDR ZeroDwell Containment, yalnızca işlem yapılabilir uyarılar ürettiği için uyarı yorgunluğunu ortadan kaldırır. Artık uyarıları toplama, ilişkilendirme ve bağlamsallaştırma yok. Güvenlik ekibiniz artık yanlış pozitifleri takip etmiyor.

Bu nedenle, ZeroDwell Containment yalnızca Yönetilen Tespit ve Yanıt güvenliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda operasyonel maliyetleri düşürür ve gelecekteki MDR saldırılarına karşı güçlenmek için zaman kazandırarak, özel raporlama oluşturarak ve size uzun vadede MDR başarısı ve Yönetilen Tespit ve Müdahale güvenliği ve fayda sağlayacak rehberlik sağlayarak yetenek ve kaynak açığını hafifletmeye yardımcı olur.

Threat Hunting Icon
Deneyimli Güvenlik Uzmanları;
Üstün Tehdit Avcılığı

Xcitium Complete XMDR ekibi, olay işleme ve müdahale, adli tıp analizi, SOC analizi, kimlik koruması, tehdit avı ve BT yönetimi konularında uzmanlığa sahip, son derece yetenekli profesyonellerden oluşan küresel bir ekiptir.

Ekip, Xcitium'un küresel tehdit istihbaratını, Tehdit Laboratuvarlarını ve Verdict Cloud'u kullanır ve tek bir entegre MDR platformundan gerçek 365 gün 24 saat tam kapsama alanı sağlar.

Streamlined Efficiency
Kolaylaştırılmış Verimlilik;
İş Kesintisi Yok

Xcitium Containment-Powered MDR, tek platformdan ve tek iş akışından artırılmış SOC üretkenliği sağlar.

Gerçek zamanlı olarak Yönetilen Tespit ve Müdahale otomatik adli toplama ve engelleme faaliyetini içerir. Ayrıca: kurum çapında uzaktan erişim, mobil cihaz yönetimi ve MDR saldırı korelasyon entegrasyonu ile uç nokta yönetimi sağlar

Hepsi rakipsiz bir fiyata!

Critical Business
Critical Business Icon
Kritik İş Değerleri
ve Avantajları ile Ücretsiz BT

Yönetilen Tespit ve Müdahale (MDR), MDR uç noktaları, MDR ağları ve bulutlar için telemetri sensörü verileriyle entegre şüpheli etkinliğin gerçek zamanlı izlenmesini, uyarılmasını, toplanmasını ve raporlanmasını sağlar.

Ve gerçek zamanlı otomatik makine öğrenimi ve yapay zeka tarafından oluşturulmuş bağlam ve korelasyonlar. Ayrıca bir uç noktaya giren herhangi bir bilinmeyen öğeyi hatasız bir şekilde tanımlayan ve kapsülleyen, böylece zararsız olduğu kanıtlanana kadar gerçek ortamınızda yürütülmesini engelleyen Sanallaştırma API'leri.

Ayrıca, Xcitium IR için ücret talep etmez. Ve MDR'mizle birlikte gelen Xcitium Garantisi, ihlale maruz kalmanız durumunda size ödeme yapacağımız anlamına gelir! - Teknolojimize olan güvenimiz sınırsızdır.

MDR İnovasyonu ve MDR Fiyat Etkilenmesi

XCITIUM ZERO DWELL’in Performansı:

ZARAR GÖREN UÇ NOKTA

ÖDENEN FİDYELER

ORGANİZASYON HASARI

DETECTION-FIRST (tespit öncelikli) güvenlik çözümleri başarısız olduğunda,her zaman, bedelini ödersiniz. Manşetler, pahalı güvenlik çözümlerinin konuşlandırıldığı işletmelerde meydana gelen ihlaller ve fidyelerle doludur.

Ancak, Xcitium'un tespit gerektirmeyen ZeroDwell Containment gibi teknolojideki ilerlemeleri ve yenilikleri zirveye çıktığında, yerleşik endüstri yöntemleri giderek daha sürdürülemez ve gereksiz yere maliyetli hale geliyor.

Yeni teknoloji, karmaşıklığı basitleştirmek ve ağır yüklerin çoğunu üstlenmek için geliştiğinden, yenilik fiyat noktasının düşürülmesine olanak tanır.

XCITIUM'UN YENİ MDR SİBER SİLAHININ ÇEVRİMİÇİ SATIN ALIMI

UÇ NOKTALAR, BULUTLAR VE AĞLAR ARASINDAKİ NOKTALARI BAĞLARKEN
VE GÜVENLİĞİNİ SAĞLARKEN İŞ EKOSİSTEMLERİNİ MAKİNE HIZINDA KORUMA

DEĞER ÖZETİ:

Xcitium ile Geliştirilmiş MDR Güvenlik Duruşu

 • Eşsiz, patentli. önleyici koruma ve yönetilen kurumsal MDR Yönetimli Tespit ve Müdahale uçtan uca güvenliği
 • Uç noktalardan ağa, bulut varlıklarından Web varlığınıza Yönetilen Tespit ve Yanıt kuruluşunuza anında dağıtım
 • Anında Katılım
 • Artık uyarı yorgunluğu yok - yalnızca eyleme geçirilebilir istihbarat ve uyarılar sağlıyoruz
 • Duyarlı, anlık ZeroDwell Containment ile gerçek zamanlı X-RAY'ler ve Bilinmeyen yürütülebilir dosyaların raporlanması
 • Sanallaştırma API'leri, saldırı girişimlerinin gerçek ortamınıza ve varlıklarınıza erişemeyeceğini garanti eder
 • Her Bilinmeyen nesne, Güvenilir Karar verildikten sonra, tam raporlamayla birlikte tam olarak analiz edilir.
 • Yönetilen güvenlik operasyonları sorunsuzdur, kolaylaştırılmıştır ve güvenlik uzmanlarının tehdit avlamaya ve işletmenizi gelecekteki saldırılara karşı güçlendirmeye odaklanmasını sağlar.
MDR Security Posture

Don't Fear the Unknown. Contain it.

Diğer MDR Sağlayıcıları Tarafından Tespit Edilmemiş Tehditleri
Görmek için Xcitium Tehdit Haritasını Kullanın

Bu basit bir mantık: Siber güvenlik endüstrisi, korumanın tek yolunun tespitten geçtiği konusunda ısrar ediyorsa, tüm Tespit Edilmemiş Bilinmeyenlerden korunmak ,için para ödediğiniz, ancak korunmadığınız anlamına gelir.

XCITIUM MDR WITH ZERO DWELL CONTAINMENT is a seismic shift from the very profitable, but seriously inadequate detection-first, detection-dominant security strategies promoted by the industry today.

CHECK OUT WELL KNOWN VENDORS NOW TO SEE HOW THEY'RE DOING!
Xcitium Complete vs Diğer MDR Sağlayıcıları

En son ne zaman tamamen yabancı birinin, gözleriniz bağlıyken ailenizle kaynaşmasına izin verdiniz? Asla!
Bunu neden ağınız, iş yükleriniz ve uç noktalarınız ile yapıyorsunuz?
Diğer tüm satıcıların yaptığı:: Bilinmeyenlerin kuruluşunuza girmesine izin verirler ve ardından bu Bilinmeyenleri gözleri bağlı olarak tespit etmeye çalışarak sizi ve işinizi risk altında bırakırlar.

user protection Xcitium Other MDR Vendors
Pre-emptive runtime containment of Unknowns
2 4/7 Continuous Monitoring Visibility, Context, Correlation
Managed by world-class security experts
24/7 Continuous Threat Hunting
Surgical precision remediations and hardening
No charge for IR and Breach Prevention Warranty
Malware Dwell Time Reduction to Zero
Sektörde Mükemmellik

Xcitium çözümleri ve hizmetleri, önde gelen endüstri dernekleri, yetkilileri ve analistleri tarafından tanınmaktadır.
Yenilikçi mdr teknolojilerimiz dünya çapında kuruluşların güvenliğini sağlıyor.

AV-Test Logo

Uç Nokta Koruması

Web ve e-posta tehditleri dahil sıfır günlük kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı %100 koruma.

Son 4 hafta içinde keşfedilen yaygın ve yaygın kötü amaçlı yazılımların tespitinde %100 başarı.

Cybersecurity Award

Kötü Amaçlı Yazılım Koruması

Xcitium Gelişmiş Uç Nokta Koruması, bilinmeyen dosyaya karşı koruma sağlayabilir ve kötü amaçlı yazılım sorununu çözebilir

Gartner Logo

Uç Nokta Koruması

Uç Nokta Koruma Platformu için 4,3/5 Derecelendirmesi

%83 Xcitium'u Öneriyor

SC Awards

BT ve Güvenlik Yönetim Platformu

2018 En İyi Yönetilen Güvenlik Hizmeti Güven Ödülü

2019 Tehdit Intel Teknolojisi Finalisti

G2 Orange Logo

Uç Nokta Koruması 60x | Güvenlik Duvarı Ödülleri

4.2 /5 Uç Nokta Koruma Platformu Derecelendirmesi

4,3 /5 Gelişmiş Uç Nokta Koruması Derecelendirmesi

4,5 /5 Uç Nokta Tespiti ve Müdahale Derecelendirmesi

AVLab Logo

Gelişmiş Uç Nokta Güvenliği ve İnternet Güvenliği

Son test: Mart 2022
Son sonuç: %100

2x | 2022 Mükemmellik Ödülü

Verilen toplam ödül: 16
Yılın Ürünü: 2021, 2020

Ödüller/Sertifikalar
CRN-EDRAVlab- EDRAVtest Approved Endpoint Detection and ResponseAVtest Approved EDRtop infosec innovator logo
Raporumuzu Görüntüleyin
Xcitium Advanced (EPP+EDR) Uç Nokta Tespiti ve Müdahalesi

Bilgisayar korsanlarının ağınızı nasıl ihlal etmeye çalıştıklarına ilişkin noktaları birleştirmek için bir saldırının tam bağlamını elde edin.

Daha fazla öğren
Xcitium Managed (MDR) Yönetilen Tespit ve Müdahale

Faaliyetleri veya politika ihlallerini, tehdit avcılığı SOC Hizmetlerini ve gizli tehdit yönetimini sürekli olarak, 7/24, izliyoruz.

Daha fazla öğren
Xcitium Complete (XDR) Yönetilen Genişletilmiş Tespit ve Müdahale

Aktiviteleri/politika ihlallerini bulut ve ağ sanallaştırması sağlayarak aynı zamanda SOC servislerindeki tehditleri yakalıyoruz ve 7/24 gizli tehdit yönetimi sağlıyoruz.

Daha fazla öğren
Xcitium Essentials ZeroDwell Containment

Fidye yazılımı ve bilinmeyenler gibi bulaşmaları izole etmek için ZeroDwell Containment ile Tespitten Önlemeye Geçin

Daha fazla öğren