Back Ground Image

Xcitium Essentials

Hiç kimse kötü amaçlı yazılımların ve fidye yazılımların ağınıza girmesini engelleyemese de, Xcitium'un Essentials teknolojisi çalışma zamanında tüm Bilinmeyen dosyaların ve nesnelerin proaktif ZeroDwell Containment ile siber saldırıların herhangi bir hasara yol açmasını engeller. Güvenli bir Xcitium Essentials kapsayıcısında çalışan uygulamalar, 'gerçek' Xcitium Essentials teknolojisi uç nokta sistemindeki diğer işlemlerde, programlarda veya verilerde kalıcı değişiklikler yapamaz.

Herhangi bir üretkenlik veya iş kesintisi olmadan uç nokta saldırılarını bu şekilde etkisiz hale getirebilirsiniz.

Complete Xcitium Essentials Threat Prevention

ZeroDwell Containment

ZeroDwell teknolojisi, mevcut uç nokta koruma platformunuzu veya güvenlik ürünlerinizi tamamlayan otomatik izolasyon hizmetleri sunar. Bu bağımsız ürün, bir SaaS yönetim konsolu, uç nokta istemci aracıları, Xcitium Tehdit Araştırma Laboratuvarlarından (XTRL) hizmet sunumu ve kötü amaçlı veya güvenli bir karar vermek üzere izole edilmiş dosyaları ve nesneleri değerlendirmek için kullanılan bir dosya güvenliği belirleme hizmeti olan Verdict Cloud motorunu içerir.

xcitium unique solution
ZeroDwell Containment

Xcitium Essentials Nasıl Çalışır?

Xcitium Essentials With ZeroDwell Containment

ZeroDwell, sıfır güven sınırlaması, güvenilmeyen (ancak zararsız) uygulamaların ("bilinmeyenler" olarak da bilinir) çalışma özgürlüğü sağlarken, tüm güvenilmeyen (ve potansiyel olarak kötü niyetli) uygulamaların PC'nize veya verilerinize zarar vermesi engeller. Kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımı tehditleri bir uç noktaya ulaşabilir, ancak ZeroDwell Containment ile kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımı, ağınızda yanal olarak diğer ana bilgisayarlara veya kritik varlıklara geçmek için bu uç noktaya zarar veremez veya bu uç noktayı aşamaz hale getirilir.

Xcitium Essentials Feature Capabilities
Veri Sayfası İndirÖzel Demo Alın >
Xcitium Essentials Uç Nokta Güvenlik Paketleri
Şimdi Keşfedin!
Xcitium Advanced (EPP+EDR) Uç Nokta Tespiti ve Müdahalesi

Bilgisayar korsanlarının ağınızı nasıl ihlal etmeye çalıştıklarına ilişkin noktaları birleştirmek için bir saldırının tam bağlamını elde edin.

DAHA FAZLA ÖĞREN
Xcitium Managed (MDR) Yönetilen Tespit ve Müdahale

Faaliyetleri veya politika ihlallerini, tehdit avcılığı SOC Hizmetlerini ve gizli tehdit yönetimini sürekli olarak, 7/24, izliyoruz.

DAHA FAZLA ÖĞREN
Xcitium Complete (XDR) Yönetilen Genişletilmiş Tespit ve Müdahale

Aktiviteleri/politika ihlallerini bulut ve ağ sanallaştırması sağlayarak aynı zamanda SOC servislerindeki tehditleri yakalıyoruz ve 7/24 gizli tehdit yönetimi sağlıyoruz.

DAHA FAZLA ÖĞREN
Xcitium Essentials ZeroDwell Containment

Fidye yazılımı ve bilinmeyenler gibi bulaşmaları izole etmek için ZeroDwell Containment ile Tespitten Önlemeye Geçin

DAHA FAZLA ÖĞREN
Ödüller/Sertifikalar
CRN-EDRAVlab- EDRAVtest Approved Endpoint Detection and ResponseAVtest Approved EDRtop infosec innovator logo
Raporumuzu Görüntüleyin